Inżynier Działu Wsparcia Technicznego

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Toruń
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 300,00 - 6 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

inżynier Bochnia

  • Prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych (w Toruniu i w Polsce)
  • Przygotowywanie ofert i rozwiązań technicznych dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów i rozwiązań
  • Współpraca z innymi działami
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Wsparcie techniczne dla Managerów Regionów
  • Raportowanie do przełożonego
Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki w branży instalacyjno-grzewczej)
Doświadczenie w doradztwie technicznym w branży grzewczej poparte sukcesami
Uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji (mile widziane)
Podstawowa znajomość programu Auto-Cad
Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku.
Dyspozycyjność
Znajomość j. angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji.
Oferujemy

Pełną wyzwań pracę dającą satysfakcję oraz umożliwiającą ciągły rozwój,
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań.

Ważne do: 2020.02.20, wyświetleń: 108

nr ogłoszenia: 1555