Analityk Biznesowy

6 300,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 6 300,00 - 7 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

analityk Bochnia, specjalista Bochnia, pracownik biurowy Bochnia

  • Bieżące monitorowanie głównych parametrów bazy klientów programu lojalnościowego, identyfikacja trendów
  • Systematyczna analiza i raportowanie zachowań zakupowych klientów
  • Przygotowywanie
    analiz i rekomendacji dotyczących planowanych działań marketingowych i
    sprzedażowych w ramach programu lojalnościowego
  • Analiza skuteczności działań marketingowych
  • Współpraca z zespołem marketingowym i handlowymi w zakresie prowadzonych badań i analiz
Wymagania

Umiejętność tworzenia raportów w oparciu o Microsoft SQL Serwer (warunek konieczny)
3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale analiz, marketingu, CRM (mile widziana znajomość branży FMCG, ew. branża beauty)
Umiejętność modelowania/tworzenia analiz biznesowych i marketingowych
Znajomość Reporting Services oraz Power BI mile widziana
Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, VBA, Exel
Znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość j. angielskiego
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpretacji i prezentacji danych
Inicjatywa, samodzielność i systematyczność w działaniu
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki pracownicze na zakupy w sieci)
Liczne imprezy integracyjne (min. pikniki, konferencje, Christmas Party, Pizza Time)
Pracę w organizacji, która ma rodzinny klimat oraz pozytywnie nastawionych współpracowników :)

Ważne do: 2020.02.20, wyświetleń: 106

nr ogłoszenia: 1564