Elektryk

3 500,00 - 3 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bochnia
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 3 800,00 zł
  • Dodano 2019.04.13

Opis stanowiska

praca elektryk Bochnia, Bochnia

diagnozowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy,
wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych,
wykonywanie doraźnie innych prac pomocniczych,
obsługa maszyn i urządzeń, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Wymagania

co najmniej 2-letni staż pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem w ruchu i eksploatacją maszyn budowlanych (układy sterowania, rozdzielnie elektryczne, skrzynki sterownicze maszyn),
aktualne uprawnienia SEP min do 1 kV,
aktualne prawa jazdy kat. B (mile widziane).
Oferujemy

Stałą pracę na podst. umowy o pracę,
Zakwaterowanie,
Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież ochronną,
Pakiet świadczeń dodatkowych tj. opieka medyczna, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie,
Kursy, szkolenia, również językowe.

Ważne do: 2020.04.12, wyświetleń: 98

nr ogłoszenia: 2146