Młodszy Księgowy

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 4 000,00 zł
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca księgowość Bochnia, praca rachunkowość Bochnia, praca księgowa Bochnia

Księgowanie dokumentów od kontrahentów zagranicznych (WNT / import);
Współpraca z dostawcami w celu uzgodnienia poprawności danych i wyjaśniania niezgodności;
Księgowanie i nadzorowanie od strony finansowej zgłoszeń celnych;
Nadzorowanie i uzgadnianie rozliczania nettingu w ramach podmiotów z grupy
Weryfikacja poprawności dokumentacji księgowej;
Współpraca z innymi działami;
Kontrola sald kont księgowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego;
Biegła znajomość pakietu MS Office;
Dokładność, samodzielność, komunikatywność;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości.
Oferujemy

Ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie produkcyjnej o światowej renomie;
Pracę w wielokulturowym środowisku;
Współpracę z zaangażowanym zespołem.

Ważne do: 2020.06.10, wyświetleń: 51

nr ogłoszenia: 2236