Agent Ubezpieczeniowy

4 500,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bochnia
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 6 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca agent ubezpieczniowy Bochnia, praca ubezpieczenia Bochnia

Agent ubezpieczeniowy telefonicznie umawia się na spotkania z klientem. Podczas spotkania pyta klienta o jego potrzeby , potem dopasowuje do nich ofertę - inną dla firm i klientów indywidualnych. Następnie zawiera w imieniu Allianz umowy ubezpieczenia ze swoimi klientami.
Wymagania

nastwiony na cel
przedsiębiorczy
samodzielny i konsekwentny
otwarty na naukę
min. roczne doświadczenie w sprzedaży
wykształcenie min. średnie
Oferujemy

możliwość sprzedaży wszystkich produktów od pierwszego dnia współpracy
cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
pomoc w umawianiu spotkań z klientami
wdrożenie i opiekę menedżera sprzedaży
wsparcie finansowe od pierwszego dnia współpracy

Ważne do: 2020.07.02, wyświetleń: 44

nr ogłoszenia: 2457