Prawnik

5 000,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bochnia
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 000,00 - 6 500,00 zł
  • Dodano 2019.07.04

Opis stanowiska

praca prawnik Bochnia, praca adwokat Bochnia, praca Bochnia

będziesz odpowiedzialny za opiniowanie wszystkich umów od strony prawnej
prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych
będziesz brał udział w rozmaitych projektach biznesowych na styku z tematyką prawną

Wymagania

Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu prawa oraz uprawnienia radcy prawnego lub adwokata (warunek konieczny)
Posiadasz min. 5 lat doświadczenia zawodowego (in-house lub kancelaria) w różnych dziedzinach prawa
Posiadasz biegłą znajomość przepisów prawa i ich interpretacji
Cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania oraz doskonała organizacja pracy i priorytetyzacja zadań
Masz umiejętność budowania relacji i efektywnej współpracy z różnymi typami osobowości
Jesteś asertywny, masz doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność do jasnego formułowania myśli
Cechuje Cię energia w działaniu i optymizm
Znasz język angielski w stopniu, który pozwala na swobodną komunikację w zakresie terminologii prawa
Oferujemy

Współpracę w oparciu o umowę B2B
Realizację ciekawych i kompleksowych zadań i projektów z wielu dziedzin prawa
Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej - otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej w ciekawej i dynamicznej branży FMCG
Wsparcie doświadczonych specjalistów, możliwość współpracy z różnymi działami w firmie
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku, cieszącej się unikalną- otwartą, przyjazną, opartą na współpracy i zaufaniu kulturą organizacyjną

Ważne do: 2020.07.03, wyświetleń: 62

nr ogłoszenia: 2482