Prawnik

6 000,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 6 000,00 - 7 500,00 zł
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

prawnik Bochnia, prawnik Bochnia, prawo Bochnia

Obsługa spraw klientów wewnętrznych wynikających z bieżącej działalności spółki
Bieżące doradztwo prawne
Analiza dokumentów spółki pod kątem prawnym
Dokonywanie interpretacji przepisów prawnych
Sporządzanie projektów umów zawieranych przez spółkę
Wspomaganie pracy działu prawnego spółki, współpraca z innymi działami oraz z firmami audytorskimi i prawnikami
Prowadzenie dokumentacji prawnej

Wymagania

Wykształcenie wyższe na kierunku Prawo
Doświadczenie zawodowe w dziale prawnym lub kancelarii (minimum 1 rok po ukończeniu studiów)
Ukończona aplikacja lub w trakcie aplikacji (radcowska lub adwokacka)
Praca w firmie o profilu IT / nowe technologie będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa autorskiego oraz ochrony danych osobowych
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, w tym znajomość terminologii prawniczej
Dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność sprawnego korzystania z systemów prawniczych (m.in. Lex, Legalis)
Rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia
Biznesowe podejście do analizowania powierzonych spraw
Samodzielność, zaangażowanie i dokładność
Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy oraz wyznaczania priorytetów
Oferujemy

Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji

Ważne do: 2020.01.17, wyświetleń: 151

nr ogłoszenia: 569